Wpisy z kategorii ‘Leczenie’


Letnie bikini Latem każda z nas marzy o tym by włożyć bikini, nie każda jednak ma na tyle zgrabne ciało by pozwolić sobie na takie przyjemności. Już wiosną zastanawiamy się co mogłybyśmy zrobić by zrzucić parę kilogramów. Jednak niestety w wielu przypadkach na zastanawianiu się kończy i nic nie jest robione w kierunku dobycia pięknej sylwetki. Jeżeli masz problemy z wcięciem w talii zacznij kręcić hula hop a bardzo szybko zdobędziesz swoje upragnione wcięcie. Jeśli uważasz że jesteś zbyt gruba zacznij wykonywać jakiś sport który będziesz mogła uznać za dość ciężki jak dla ciebie a dzięki temu będziesz szybko tracić zbędne kilogramy. Pamiętaj, że kilogramy tracisz dopiero po 20 minutach ćwiczeń. Te pierwsze 20 minut uznawane jest za rozgrzewkę a reszta ćwiczeń dopiero zaczyna spalać zbędny tłuszczyk. Pamiętaj o tym, że nie zawsze możesz zrzucić tłuszczyk z tych miejsc z których najbardziej tego chcesz, często spada ci on z miejsc których w ogóle nie chciałaś pomniejszać. Najlepiej jest przed rozpoczęciem ćwiczeń zorientować się jakie części ciała najbardziej one ćwiczą.

Tagi: , ,Choroby Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nie leczona choroba może doprowadzić do niszczenia serca oraz do znacznego jego osłabienia. Układ odpornościowy wtedy całkowicie pada i organizm nie wytrzymuje przeciążenia. Często nie przejmujemy się zbytnio wszelkiego rodzaju przeziębieniami i olewamy je całkowicie i nie jest to dobre rozwiązanie gdyż nasz organizm potrzebuje wtedy dość dużego wsparcia by poradzić sobie z chorobą i by nie dopuścić do jej rozrastania się oraz zajmowania innych części organizmu. Nawet zwykłe przeziębienie, na które możesz chorować przewlekle gdyż nie leczysz go tak jak powinnaś może być powodem wielu zmartwień i trosk. Takie choroby jak właśnie grypa czy przeziębienie mino swojej nie groźności zazwyczaj potrzebują mino wszystko leczenia wspomaganego witaminami dla wzmocnienia organizmu tak by zaczną walczyć z upartą chorobą. Choroba jak jej sama nazwa wskazuje nie jest niczym dobrym dla organizmu. Wyniszcza go i zajmuje czasami nawet doszczętnie. Jest to bardzo groźne czasami dla naszego organizmu.

Tagi: , ,Młoda kobieta Każda mała dziewczynka stanie się kiedyś kobietą. Zostanie to poprzedzone wieloma trudnymi czasami do zniesienia okolicznościami losu które czasami nie oszczędzają dojrzewających dziewcząt. Każda dziewczyna kiedyś staje się kobietą. Ciężko jest jednak ustalić ten konkretny moment kiedy to się dzieje, czy wtedy gdy dostaje ona pierwszy raz miesiączkę czy też wtedy kiedy dochodzi do pierwszej inicjacji seksualnej. Na pewno każdy z nas to wie, że pierwsza miesiączka jest jednym z ważniejszych momentów w drodze do kobiecości. Zaczynamy funkcjonować wtedy jak prawdziwe kobiety. Miewamy owulacje, dni płodne i nie płodne czyli wszystko to co miewają wszystkie kobiety. Ciężko jest na, czasami powiedzieć jak się z tym czujemy. Szczególnie jeżeli jeszcze bardzo młoda dziewczynka zacznie miesiączkować można się spodziewać tego, że nie będzie ona radziła sobie z tym i będzie potrzebowała bardzo częstych rozmów. A wić pierwsza miesiączka jest największym krokiem, najbardziej nas zbliżającym do kobiecości. Kolejny krok już nie jest aż tak ogromny lecz również trudny. I jest nim właśnie pierwsza inicjacja.

Tagi: , ,Zdrowe podejście do życia Bardzo często słyszymy, że aby nie dać się całkiem zwariować, powinniśmy mieć zdrowe podejście do życia. To dość oklepany zwrot. Można go rozumieć na dwojaki sposób. Pierwszy z nich – to bardzo dosłowne potraktowanie tych słów. A zatem zdrowe podejście do życia to uprawianie sportu, odpowiednio skomponowana dieta, regularne przeprowadzanie badań kontrolnych. Sposób drugi jest zdecydowanie bardziej popularny i raczej w tym właśnie kontekście rozpatrujemy te stwierdzenie. Mieć zdrowe podejście do życia to znaczy mniej więcej tyle, co traktować życie z lekkim przymrużeniem oka. Nie wolno brać wszystkiego na serio, trzeba umieć odpowiednio zdystansować się do problemów, także również do siebie samego. Absolutnie nie zaszkodzi tutaj spora dawka dobrego poczucia humoru – ono potrafi rozładować każde napięcie i pozwala ujrzeć wszystko z innej perspektywy. Mieć zdrowe podejście do życia to także nie toczyć bezsensownych walk o nie wiadomo co. Jeżeli nie możemy czegoś zmienić, zaakceptujmy to i już.

Tagi: , ,Piękne włosy przede wszystkim powinny być zdrowe , dlatego przed słońcem powinnyśmy chronić nie tylko skórę . Troskliwej opieki wymagają także włosy, w przeciwnym wypadku po kilku dniach plażowania będą przypominać siano. Słońce szkodzi najbardziej włosom farbowanym. Koloryzacja niszczy bowiem ich warstwę ochronną , co sprawia, że szybko ucieka z nich wilgoć. Efektem tego jest ,że włosy stają się matowe , płowieją, rozdwajają się i są matowe. Aby tego uniknąć trzeba temu zapobiec, dlatego też przed wyjściem na plażę spryskaj włosy sprayem zawierającym filtr UV. Pamiętaj , że filtry działają dopóki nie zanurzysz włosów w wodzie , więc ponów aplikację po każdym wyjściu z morza czy basenu. Po powrocie do domu umyj włosy szamponem z serii przeciwsłonecznej, aby dokładnie oczyścić włosy z soli morskiej, chloru oraz resztek ochronnej mgiełki.. Po każdym myciu koniecznie stosuj regenerującą odżywkę , a raz w tygodniu nałóż maskę. Preparaty te nawilżają przesuszone włosy i przywrócą im piękny blask.

Tagi: , ,